Apartament - Per Shitje - Brryli - Rruga Bardhyl, Shqipëri


Apartament 3+1 per shitje, prane Rr Bardhyl

Rruga Kongresi i Manastirit - Brryli - Rruga Bardhyl, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530191020-94
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
106
Sipërfaqe Neto (m²)
106
Viti i Ndërtimit
1998

Nr. i Kateve:
6
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Aparatmenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te vitit 1998. Ndodhet vetem 200 metra larg Spitalit 'Nene Tereza'. Gjithashtu Apartamenti ndodhet ne nje zone qe eshte e rrethuar nga shkolla, kopeshte, cerdhe, si dhe ka prane dhe 2 stacione autobuzi. Nje zone me te gjitha facilitet. Apartamenti eshte i kompozuar ne 3 dhoma gjumi, 1 ambinet ndenie dhe gatimi shume spacioz, 1 tualet si dhe nje ballkon te madh, Per nje vizite ne apartament mos ngurroni te na kontaktoni.

Karakteristikat

Ka nevojë për Rinovim
Me Hipotekë
I/e Pamobiluar
Ballkon
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Rudi Cakciri - RE/MAX Infinity Plus

DERGONI MESAZH

 
Rudi Cakciri

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare