Apartament - Në Shitje - Myslym Shyri, Shqipëri


Apartament ne shitje ne Rrugen Myslym Shyri

Myslym Shyri Myslym Shyri - Myslym Shyri, Shqipëri
ID: 530191020-117
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
119

Kati :
Kati 3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament totalisht i rikonstruktuar, ne nje pallat ekzistues ne shitje, ne Rrugen Myslym Shyri.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit, dhe ka shume prane shkolla, kopeshte, cerdhe dhe te gjitha facilitetet
Ambjenti eshte i organizuar ne nje holl te madh ndenje se bashku me kuzhinen,3 dhoma gjumi dhe 2 tualete(me dritare)
Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar ne cdo detaji(dyer,dritare),eshte i shtruar totalisht me parket dhe ka te instaluar sistemi chiller.
Apartamenti disponon certifikate pronesie(hipoteke).
Per me shume informacione na kontaktoni!
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Rudi Cakciri - RE/MAX Infinity Plus
Rudi Cakciri

Rudi Cakciri

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Rudi Cakciri

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare