Apartament - Në Shitje - Bllok, Shqipëri


Apartament 2+1 per shitje ne Bllok!

Bllok - Bllok - Bllok, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530191006-223
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
118
Sipërfaqe Neto (m²)
109

Kati :
Kati 3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet super apartament 2+1 ne Bllok !
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me 2 ashensore dhe te mire administuar. Ka nje siperfaqe totale 118 m2 dhe 109 m2 siperfaqe te brendeshme. Eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine me hapesire , dy dhoma gjumi, dy tualete nga te cilet njeri me dritare, nje ballkon te bollshem. Orientimi eshte Jug-Lindje.
Ambienti i brendshem eshte i investuar sefundmi, i gjithi i shtruar me parket, sistem qendror ngrohje dhe ftohje multisplit Samsung, elektorshtepiake me A+++.Dritare me xham tripleks dhe termik.
Disponon certifikat pronesie!
Per me shume informacion apo vizit ne prone , na kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
I Mobiluar
Ballkon
Garazh
Pamje të Jashtme
Sistem Alarmi
Jug-Lindje
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Erjon Alimema - RE/MAX Infinity Plus
Erjon Alimema

Erjon Alimema

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Erjon Alimema

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare