Apartament - Per Shitje - Bllok - Libri Universitar, Shqipëri


Apartament 3+1 per shitje tek Hekla Center!

Rruga Abdyl Frasheri - Bllok - Libri Universitar, Shqipëri
Date Available: 18/05/2019
ID: 530191005-133
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
154.80
Sipërfaqja Truallit (m2)
146.40
Viti i Ndërtimit
2005

Nr. i Kateve:
10
Kati :
Kati 8
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Remax Infinity+ ju ofron ekskluzivisht per shitje Apartament ne godinen me cilesore te zones se Librit Universitar!
Ne nje distance 2 minuta nga parku i liqenit, ju ofron mundesine te jetoni mes fasiliteteve dhe sherbimeve optimale qe ju ofron zona.
Apartamenti ka nje planimetri te mireshfrytezuar me nje sallon ndenje, nje dhome gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete me ajrim natyral, dy ballkone me pamje te lire fale eshte katit te larte qe ndodhet.
Te gjitha kerkesat tuaja per nje apartament komod plotesohen tek kjo prone e cila vjen me nje cmim preferencial per zonen dhe standartet qe ofron.
Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Garazh
Kopësht
Parkimi
Pishinë
Vilë
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Skender Tare - RE/MAX Infinity Plus

DERGONI MESAZH

 
Skender Tare

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare