Apartament - Në Shitje - Bllok, Shqipëri

Apartament 2+1+2 ne shitje ne Bllok!

180,000 € Other Currencies
 
Rruga Pjeter Bogdani - Bllok, Shqipëri
Date Available: 03/04/2019
ID: 530191005-121
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
120
Sipërfaqe Neto (m²)
111
Viti i Ndërtimit
2002

Kati :
Kati 4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti eshte pjese e nje godine te re me dy ashensore ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes per banim.
Organizohet ne nje sallon ndenje me ambjent gatimi te vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti ka orientim lindje.
Per me teper informacion jeni te ftuar per nje vizite ne prone.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Kopësht
Parkimi
Pishinë
Vilë
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Skender Tare - RE/MAX Infinity Plus
Skender Tare

Skender Tare

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Skender Tare

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso