Zyrë - Me Qira - Bllok - Garda, Shqipëri


Ambient me qira Open Space per Zyra!!

 
[Qera Mujore]
Rruga Lidhja e Prizrenit - Bllok - Garda, Shqipëri
Date Available: 08/02/2019
ID: 530191005-105
Sipërfaqja Truallit (m2)
230
Sipërfaqe Neto (m²)
230
Viti i Ndërtimit
2005

Nr. i Kateve:
10
Kati :
Kati 1

Përdorimi i Parashikuar
Zyre
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ambienti ndodhet ne katin e pare banim me hyrje te dedikuar dhe ne nje zone shume te pershtatshme per te ushtruar aktivitetin e biznesit tuaj.
Ambienti ndodhet prane te gjitha fasiliteteve publike dhe private,
Per me teper informacion jeni te ftuar per nje vizite ne prone.

Karakteristikat

Parkimi
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Skender Tare - RE/MAX Infinity Plus
Skender Tare

Skender Tare

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Skender Tare

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare