Apartament - Në Shitje - Vlora, Shqipëri


Apartament 2+1 ne shitje ne qytetin e Vlores.

Lungomare - LUNGOMARE - Vlora, Shqipëri
ID: 530191001-227
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
118.70
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament 2+1 ne shitje, eshte i pozicionuar ne zonen e plazhit dhe ndodhet shume prane shetitores se Lungomares. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me kend guzhine, dy dhoma gjumi ,nje ballkon dhe dy tualete. Ka nje siperfaqje prej 118.7m2 . Ne cmimin e apartamentit perfshihet dhe mobilimi.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per cdo informacion ose vizite ne prone na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Ballkon
Pamje të Jashtme
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Alba Ferraj - RE/MAX Infinity Plus
Alba Ferraj

Alba Ferraj

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Alba Ferraj

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare