Apartament - Në Shitje - Rruga e Kavajës, Shqipëri


Apartament ne shitje 2+1+2 te rruga e Kavajes !

Rruga e Kavajës, Shqipëri
ID: 530181045-39
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
112

Nr. i Tualeteve:
2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet Apartament 2+1+2 te rruga e Kavajes !

Apartament per shitje 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes tek rruga e Kavajes, prane Condor Center.
Apartamenti ka nje organizim te brendshem me nje sallon te madh , kuzhina e gatimit, 2 dhomat e gjumit ,2 tualete.
Apartamenti shitet i mobiluar.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!
0696616725

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Fabjola Sallufi - RE/MAX Koncept 2
Fabjola Sallufi

DERGONI MESAZH

 
Fabjola Sallufi

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare