Apartament - Në Shitje - Rruga e Kavajës, Shqipëri

Apartament ne shitje 2+1+2 te rruga e Kavajes !

105,000 € Other Currencies
 
Rruga e Kavajës, Shqipëri
ID: 530181045-39
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
112

Nr. i Tualeteve:
2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Fabjola Sallufi - RE/MAX Koncept 2
Fabjola Sallufi

DERGONI MESAZH

 
Fabjola Sallufi

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso