Zyrë - Me Qira - Rruga e Elbasanit, Shqipëri


Zyra me qira tek RTSH!

 
[Qera Mujore]
Rruga e Elbasanit, Shqipëri
ID: 530181042-76
Sipërfaqja Truallit (m2)
546
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepen zyra me qera prane RTSH me nje siperfaqe neto prej 545 m2. Zyra eshte open space dhe ndodhet ne katin e 2 teknik dhe eshte organizuar ne disa ambiente zyrash, dy prej tyre jane qendrore, nje salle mbledhjesh dhe nje salle ngrenie dhe disa sektore zyrash te vecanta. Ambienti disponon 3 tualete. Zyrat jane totalisht te investuara me parket,me sistem ngrohje ftohje, ndarje.
Zyrat mund te perdoren si zyra per call center ose si zyra qendrore per nje biznes etj. Zona ofron te gjitha facilitetet per zhvillimin e nje biznesi dhe ka aksuesshmeri te larte.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi eshte me tatim te perfshire prej 15 %.

Karakteristikat

Ashensor
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Joana Cakerri - RE/MAX Koncept 2
Joana Cakerri

DERGONI MESAZH

 
Joana Cakerri

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare