Apartament - Me Qira - Myslym Shyri - Ish Ekspozita, Shqipëri


 
[Qera Mujore]
Myslym Shyri - Ish Ekspozita, Shqipëri
ID: 530181042-71
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
75
Sipërfaqja Truallit (m2)
70
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qera apartament 1+1 tek ish Ekspozita 450 euro. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me 2 ashensor me nje administrim shume te mire. Ka nje siperfaqe neto prej 70 m2 dhe eshte i mobiluar shume mire. Zona ofron te gjitha komoditetet per nje jetese komode.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Joana Cakerri - RE/MAX Koncept 2
Joana Cakerri

DERGONI MESAZH

 
Joana Cakerri

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso