Apartament - Per Qira - Myslym Shyri, Shqipëri


Apartament Loft me qira te Myslym Shyri!

 
[Qera Mujore]
Nikolla Lena - Nikolla Lena - Myslym Shyri, Shqipëri
ID: 530181042-29
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
172
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet loft me qera ne Myslym Shyri. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi dhe nje tualet.
Nje dhome gjumi ndodhet ne katin e dyte dhe tjetra ne katin e pare.Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, jepet me qera i mobiluar totalisht. Zona ka akses te shpejte ne unaze dhe ofron te gjitha faciltetet per nje jetese komode.
Tatimi nuk eshte i perfshire ne cmim( 15%).

Karakteristikat

I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Joana Cakerri - RE/MAX Koncept 2

DERGONI MESAZH

 
Joana Cakerri

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare