Apartament - Per Shitje - Porcelan - Oxhaku, Shqipëri


Apartament ne shitje 2+1 tek Oxhaku!

Porcelan - Porcelan - Oxhaku, Shqipëri
ID: 530181039-53
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
76
Sipërfaqja Truallit (m2)
69.30
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 2+1 tek Oxhaku!
Apartamenti ndodhet ne nje pallati te viteve 2000 dhe te mirembajtur. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi optimale, salloni bashke me kuzhinen , tualeti me dritare dhe korridori qe ben shperndarjen ne apartament.
Zona ku ndodhet eshte e zhvilluar dhe e pershtatshme per banim sepse ka prane njesi sherbimi te shumta.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!

Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Jona Cullhai - RE/MAX Koncept 2

DERGONI MESAZH

 
Jona Cullhai

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare