Apartament - Në Shitje - Rruga e Elbasanit, Shqipëri


Apartament ne shitje 2+1+2 tek Fakulteti Ekonomik!

Rruga e Elbasanit - Rruga e Elbasanit, Shqipëri
ID: 530181035-40
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
140
Sipërfaqe Neto (m²)
132

Nr. i Tualeteve:
2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Prane Fakuletit Ekonomik, shitet apartament 2+1 me 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 140 m2, ka nje planimetri te rregullt, me korridor qe realizon shperndarjen, sallon te bollshem e cila pervec hapesires se ndenjies dhe pritjes, ka edhe zonen e gatimit e te ngrenies.
Apartamenti ka dy dhoma gjumi, te dyja me hapesira te bolleshme te cilat mund ti arredosh sipas deshires. Pronari ka realizuar investime extra si : shtroja me parket, veshje muri, kondicionim. Ka akses te shpejtë e te menjehershem me rrugen kryesore dhe pozicionohet perballe hyrjes se liqenit artificial me vetem 5 minuta largesi. Shitet bosh dhe ka certifikate pronesie.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Enea Gjini - RE/MAX Koncept 2
Enea Gjini

Enea Gjini

RE/MAX Koncept 2


DERGONI MESAZH

 
Enea Gjini

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare