Apartament - Në Shitje - Komuna e Parisit, Shqipëri


Shitet super penthouse te Komuna e Parisit!

Komuna e Parisit - Komuna e Parisit - Komuna e Parisit, Shqipëri
ID: 530181035-27
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
270

Kati :
Kati në Majë
Nr. i Tualeteve:
2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet Penthouse 3+1+2 tek Komuna e Parisit. Ka nje siperfaqe totale 270 m2 nga te cilat 200 m2 siperfaqe neto banimi, dhe rreth 70 m2 verande. Eshte i organizuar ne nje sallon ndenje dhe ngrenie me 2 ambiente, nje kuzhine e vecuar, tre dhoma gjumi nga te cilat ajo matrimoniale me garderobe dhe tualet, dhe dy tualete te perbashketa.
Eshte i investuar, i arreduar totalisht, mobilim cilesor, sistem ngrohje-ftohje qendror chiller, oxhak qe ben te mundur ngrohjen e gjithe shtepise ne dimes, parket cilesor, termo dhe hidroizolim, dyer dhe dritare plastike dopio xham dhe xham termik, kamer-citofoni, e kuruar deri ne detaje. I pershtatur per familje te medha me shperndarje te dhomave me hapesira dhe te larguara nga njera tjetra.
Shitet i mobiluar si ne foto pervec sendeve personale. Disponon certifikate pronesie!

Karakteristikat

Ashensor
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ballkon
Tarracë në Çati
Jug
Jug-Perëndim
Lindje
Veri-Lindje
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Enea Gjini - RE/MAX Koncept 2
Enea Gjini

Enea Gjini

RE/MAX Koncept 2


DERGONI MESAZH

 
Enea Gjini

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare