Apartament - Me Qira - Zogu i Zi, Shqipëri


Apartament luksoz me qira 1+1+verande te Zogu i Zi

 
[Qera Mujore]
Zogu i Zi, Shqipëri
ID: 530181034-64
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
146
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira apartament te Zogu i Zi, pallati ndodhet shume afer qendres tregetare Ring dhe Universitetit Zonja e Keshillit te Mire.
Eshte i perbere nga nje siperfaqe prej 146m2 e cila eshte e organizuar dhe 1 dhome gjumi, 1 kushine , 1 dhome ndenje, 1 tualet, 2 ballkone me siperfaqe te konsiderueshme dhe nje verande. Apartamenti eshte i pajisur me sistem kondicionimi si dhe eshte i gjithi i shtruar me parket. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte i pajisur me 2 ashensore dhe eshte i mireadministruar.

Karakteristikat

Ashensor
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ballkon
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dionis Qose - RE/MAX Koncept 2
Dionis Qose

Dionis Qose

RE/MAX Koncept 2


DERGONI MESAZH

 
Dionis Qose

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare