Apartament - Per Qira - Bulevardi Bajram Curri, Shqipëri


Apartamet me qira 1+1 perball Vail Shantos!

 
[Qera Mujore]
Rr Blv. " Bajram Curri" - Bulevardi Bajram Curri, Shqipëri
ID: 530181030-50
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
70
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet apartament me qira 1+1 perball Vasil Shantos!
Apartamenti ndodhte shume prane Gjykates se Rrethit. Ne nje zone shume te qete dhe me aksese te shumta.
Nodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues . Organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, nje dhume gjumi me ballkon dhe tualet me ajrim natyral. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar, i shtruar me parket.

Karakteristikat

I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dorentina Krraba - RE/MAX Koncept 2

DERGONI MESAZH

 
Dorentina Krraba

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare