Apartament - Per Qira - Rruga e Kavajës, Shqipëri


Apartament me qira 2+1 prane Qendres!

 
[Qera Mujore]
Rr. Kavajes - Rruga e Kavajës, Shqipëri
ID: 530181030-42
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
75
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri, ne katin e 8 me ashensor , shume prane qendres. Apartamenti eshte i sapo investuar, ne menyre bashkohore dhe me nje pamje shume relaksuese. I organizuar ne nje korridor qe ben shperndarjen me dy dhomate gjumi, kuzhinen dhe dhomen e ndenjes dhe me tualetin.
Per shkak te pozicionit apratmenti ofron nje jetes komode me gjithe facilitetet e kerkuara.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dorentina Krraba - RE/MAX Koncept 2

DERGONI MESAZH

 
Dorentina Krraba

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare