Apartament - Në Shitje - Rruga e Kavajës, Shqipëri


Apartament ne shitje 3+1 tek Frosina Plaku prane Kontakt!

Rruga e Kavajës, Shqipëri
ID: 530181030-106
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
125
Sipërfaqe Neto (m²)
125
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet Apartament 3+1 ne Rrugen Rr. Frosina Plaku. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor , te mireadministruar. Organizohet ne nje korridor hyres qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes dhe kuzhines e cila ka dalje ne ballkon , 3 dhoma gjumi dhe dy tualete.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125 m2 dhe per shkak te pozicionit ku ndodhet, shume prane rruges kryesore, mund te jete dhe nje investim i duhur per zyra apo bisnese te ndryshme.Eshte nje zone qe ofron shume facilitete, shume prane Unazes dhe ne nje zone te qete.


Karakteristikat

Ashensor
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dorentina Krraba - RE/MAX Koncept 2
Dorentina Krraba

DERGONI MESAZH

 
Dorentina Krraba

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso