Apartament - Per Qira - 21 Dhjetori, Shqipëri


Apartament me qira tek Kompleksi Kontakt!

 
[Qera Mujore]
21 Dhjetori, Shqipëri
ID: 530181029-58
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
72
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira apartament 1+1, te Kompleksi Kontakt per 25 000 leke.


Ndodhet ne katin e pare te ndertimet e Kompleksit Kontakt me cilesi punimesh dhe standarte te mira administrimi ka afersi me hotel Mondialin
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 neto dhe eshte e organizuar me 1 korridor , tualet , 1 dhome ndenjie 1 dhoma gjumi.

Ndertimi ku ndodhet apartamenti ka akses te shpejte ne Unazen e vogel, 21 Dhjetor, Zogu i zi dhe fakultetet perreth si Fakulteti i Inxhinieri Ndertimit, Arkitekture, UET, Fakulteti i Shkencave Sociale, Zonja e Keshillit Mire.


Karakteristikat

Ashensor
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Runila Kasmi - RE/MAX Koncept 2

DERGONI MESAZH

 
Runila Kasmi

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare