Apartament - Në Shitje - Liqeni i Thatë, Shqipëri


Apartament 2+1+2 ne shitje te Liqeni i Thate!

Rruga Hamdi Grunja - Liqeni i Thatë, Shqipëri
ID: 530181028-67
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
115
Sipërfaqe Neto (m²)
95

Kati :
Kati 1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet Apartament 2+1+2 ne zonen e liqenit te thate buze liqenit, i pozicionuar ne nje nga ndertesat me cilesore dhe me pamjen me te bukur te zones.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare me siperfaqe totale 115 m2 i organizuar ne nje sallon te bollshem dhe ambjent gatimi,dy dhoma gjumi ,dy tualete dhe me orjentimi Jug-lindje, ofron ndricim natyral dhe pamje te lire. Rifiniturat jane shume cilesore dhe jane bere investime shtese nga vete pronari si shtrim me parket, dyert dritaret dhe tualetet.
Vendodhja eshte nje tjeter aset i apartamentit pasi ndodhet ne nje nga zonat me te pelqyera te kryeqytetit dhe te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Dysheme me Parket
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Kreshnik Isaraj - RE/MAX Koncept 2
Kreshnik Isaraj

DERGONI MESAZH

 
Kreshnik Isaraj

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare