Apartament - Per Shitje - Shkolla Baletit, Shqipëri


Apartament ne shitje tek Shkolla e Baletit!

Shkolla e Baletit - Shkolla Baletit, Shqipëri
Pallat i Vjeter
ID: 530181005-96
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
61.27

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet Apartament 1+1 tek Shkolla e Baletit.
Apartamenti ka nje vendodhje ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, prane Shkolles se Baletit.
Zona te ofron te gjitha facilitetet. Apartamenti ndodhet ne kat optimal ne nje pallat egzistues. Ndodhet prane rruges kryesore.
Organizohet ne nje dhome gjumi sallon, pjesen e gatimit me vete, dy ballkon dhe nje tualet me dritare.
Apartamenti eshte i investuar pjeserisht ( vetem ne pjesen e tualetit) dhe ka nevoje per investim por eshte nje mundesi e mire investimi duke marre parasysh zonen ne te cilen ndodhet.Aktualisht eshte i dhene me qira.

Karakteristikat

Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Darjen Begaj - RE/MAX Koncept 2

DERGONI MESAZH

 
Darjen Begaj

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare