Apartament - Per Shitje - Bulevardi Zogu I, Shqipëri


Apartament ne shitje 2+1 tek Bulevardi Zogu 1!

 Çmim i Fiksuar
BULEVARDI ZOGU 1 - Bulevardi Zogu I, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530181005-94
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
128.30
Sipërfaqja Truallit (m2)
115

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet Apartament 2+1+2, ne nje pallat te ri te mireadministruar.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon, guzhine dhe ballkon dhe dy tualete.
Gjendja e apartamentit e rregulluar totalisht dhe i pershtatur per zyra duke qene se aktualisht eshte i dhene per qira si zyre. Mundesi e mire investimi si per banim ashtu edhe per investim.Apartamenti vjen me nje cmim 1'100 euro/m2, ne nje zone ku cmimet variojne ne pallate te reja variojne nga 1'200-1'300 euro/m2. Prona disponon Certifikate pronesie.
Vendodhja: ne qender, ne rruge kryesore, Bulevardi Zogu i Pare.

Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Darjen Begaj - RE/MAX Koncept 2

DERGONI MESAZH

 
Darjen Begaj

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare