Apartament - Me Qira - Qendër - Kafe Flora, Shqipëri


APARTAMENT ME QIRA NE QENDER PER 500 EURO!

 
[Qera Mujore]
Qendër - Kafe Flora, Shqipëri
ID: 530181003-122
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
93.62
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet apartament me qira prane "Kafe Flora" ne Qender. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 93 m2, i organizuar nga nje korridor i cili ben shperndarjen midis kuzhines, 2 dhomave te gjumit dhe 2 tualeteve. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor e te mireadministruar. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe bashke me vendodhjen ofrojne te gjitha fasilitetet per nje jete komode dhe te rehatshme. Cmimi eshte pa tatim te perfshire (15%).

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ilda Qafzezi - RE/MAX Koncept 2
Ilda Qafzezi

Ilda Qafzezi

RE/MAX Koncept 2


DERGONI MESAZH

 
Ilda Qafzezi

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare