Apartament - Në Shitje - Vasil Shanto - UET, Shqipëri

Apartament 1+1 ne shitje te Vasil Shanto .

64,000 € Other Currencies
 
Vasil Shanto - UET, Shqipëri
ID: 530171041-94
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
64
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Alban Mucodemi - RE/MAX Vizion
Alban Mucodemi

Alban Mucodemi

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Alban Mucodemi

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso