Apartament - Në Shitje - Tirana e Re - Margarita Tutulani, Shqipëri

Apartament 1+1 ne shitje te rruga e Kosovarve.

67,000 € Other Currencies
 
Tirana e Re - Margarita Tutulani, Shqipëri
REZERVUAR
ID: 530171041-71
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
58.10
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament 1+1 ne shitje me siperfaqe 58.10 m2 me vendodhje te rruga
Margarita Tutulani -Rruga e Kosovarve Apartamenti ka orjentim lindje-perendim
dhe ndodhet ne katin e tret te nje pallat egzistus me tulla te kuqe.
Disponon certifikat te rregullet pronesije.

Per nje vizite ne prone kontaktonin agjentin e RE.MAX Vizion!

Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Alban Mucodemi - RE/MAX Vizion
Alban Mucodemi

Alban Mucodemi

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Alban Mucodemi

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso