Truall - Në Shitje - Sukth, Shqipëri


Toke truall ne shitje ne autostraden Tirane Durres

Sukth, Shqipëri
ID: 530171041-69
Sipërfaqja Truallit (m2)
2,240
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Toke ne autostraden Tirane-Durres me siperfaqe 2240 m2,
Toka eshte e pozicionuar ne ane te rruges kryesore,
E pershtatshme per biznese te ndryshme.
Disponon certifikate te rregullt pronesie.
Per nje vizite ne prone kontaktoni agjentin e RE/MAX Vizion.

Karakteristikat

Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Alban Mucodemi - RE/MAX Vizion
Alban Mucodemi

Alban Mucodemi

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Alban Mucodemi

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso