Apartament - Në Shitje - Laprakë - Spitali Hygea, Shqipëri

Apartament 1+1 ne Shitje tek Ardeno

43,000 € Other Currencies
 
Laprakë - Spitali Hygea, Shqipëri
REZERVUAR
I Ri në Treg
ID: 530171040-87
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
72

Kati :
Kati 5
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Damiano Serti - RE/MAX Vizion
Damiano Serti

Damiano Serti

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Damiano Serti

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso