Apartament - Me Qira - Komuna e Parisit, Shqipëri


Apartament 1+1 me Qira tek Komuna e Parisit

 
[Qera Mujore]
Komuna e Parisit, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530171040-49
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
65
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament me qira 1+1 me vendodhje tek Komuna e Parisit (Niku konstruksion)
Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te mira te zones e cila na mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
Apartamenti eshte i shtruar me parket
Pallati eshte ndertim i ri
Ka nje organizim shume te mire dhe hapesira te bollshme, i ndare ne sallon ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhom1 gjumi, 1 tualet, ballkon
Ndodhet ne katin 1 banim
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Damiano Serti - RE/MAX Vizion
Damiano Serti

Damiano Serti

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Damiano Serti

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare