Vilë - Me Qira - Siri Kodra, Shqipëri


Jepet 1+1 me Qira kati 1 i nje Vile 2-kateshe

 
[Qera Mujore]
Siri Kodra, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530171040-48
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
65
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet 1+1 me qira kati 1 i nje vile me vendodhje tek Siri Kodra prane Big Market
Vila ndodhet ne nje nder zonat me te mira e cila na mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
Ka nje organizim shume te mire dhe hapesira te bollshme, i ndare ne sallon ndenje, kuzhine e vecuar, 1 dhome gjumi, 1 tualet, verande
Mundesi parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Damiano Serti - RE/MAX Vizion
Damiano Serti

Damiano Serti

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Damiano Serti

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare