Apartament - Me Qira - Zogu i Zi - Zoja e Këshillit të Mirë, Shqipëri


Apartament 2+1 me Qira tek Zoja Keshillit te Mire

 
[Qera Mujore]
Zogu i Zi - Zoja e Këshillit të Mirë, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530171040-47
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
90
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament me qira 2+1+2 me vendodhje perballe Universitetit Zoja e Keshillit te Mire
Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira e cila na mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
Pallati eshte ndertim i ri
Ka nje organizim shume te mire dhe hapesira te bollshme, i ndare ne sallon ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon
Aktualisht eshte ne proces mobilimi dhe eshte i pabanuar me pare.

Per te planifikuar nje vizite ne prone, kontaktoni Konsulentin e RE/MAX Vizion!

Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Damiano Serti - RE/MAX Vizion
Damiano Serti

Damiano Serti

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Damiano Serti

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare