Dyqan - Në Shitje - Yzberisht - Spitali Amerikan 3, Shqipëri


AMBJENT KOMERCIAL NE SHITJE TEK FABRIKA E MIELLIT

Yzberisht - Spitali Amerikan 3, Shqipëri
ID: 530171038-91
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ambient komercial ne shitje perball spitalt Amerikan 3 .
Ambienti ndodhet me akses ne rrugen kryesore ne katin zero, ne nje ndertim te ri ,me fasade xhami.
Siperfaqja totale eshte 119 m2 e cila eshte e pershtatshme per cdo lloj bisnesi .
Nje mundesi shume e mire investimi .
Per te planifikuar nje vizite ne prone, kontaktoni Konsulenten e RE/MAX Vizion!Karakteristikat

Ashensor
Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Albana Cota - RE/MAX Vizion
Albana Cota

Albana Cota

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Albana Cota

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso