Apartament - Me Qira - Rruga e Kavajës, Shqipëri


Apartament - Me Qira - Fabrika e Miellit

 
[Qera Mujore]
Rruga e Kavajës, Shqipëri
DHËNË ME QERA
ID: 530171038-55
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
108
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira apartament 2+1 tek fabrika e miellit , apartamenti ka siperfaqe te bollshme dhe eshte duke u mobiluar .
Apartamenti eshte i sapo perfnduar dhe te gjitha mobiljet dhe pajisjet jane te paperdorura me pare.
Prona eshte e orjentuar nga jugu cka e ben te ket ndricim te bollshem, location i prones ofron afersin me transportin publik dhe akses te menjehershem ne rrugen e kavajes.
Jepet totalisht i mobiluar.

Per te planifikuar nje vizite ne prone kontaktoni Konsulenten e RE/MAX Vizion!

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Albana Cota - RE/MAX Vizion
Albana Cota

Albana Cota

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Albana Cota

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare