Apartament - Me Qira - Rezidenca Kodra e Diellit, Shqipëri


APARTAMENT ME QIRA 3+1+2 Tek Kodra e Diellit

 
[Qera Mujore]
Rezidenca Kodra e Diellit, Shqipëri
REZERVUAR
ID: 530171037-74
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
109
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament me qira 3+1+2, me vendodhje tek Kodra e Diellit, Tirane.
Apartamenti organizohet ne 1 soxhorno sebashku me kuzhinen , 3 dhoma gjumi,2 tualete ku 1 tualet ndodhet ne dhomen matrimoniale .
Me siperfaqe 109 m2,me orientim shume te mire.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri .
Apartamenti ka nje mobilim bashkekohore, shume cilesor dhe eshte i gjithi i shtruar me parket.
Vendndodhja e apartamentit ofrone kushtet dhe fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode.

Per te planifikuar nje vizite ne prone, kontaktoni konsulentin e RE/MAX Vizion.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Adelina Laci - RE/MAX Vizion
Adelina Laci

Adelina Laci

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Adelina Laci

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare