Zyrë - Me Qira - Bllok, Shqipëri


Ambjent komercial ne Bllok

 
[Qera Mujore]
Bllok, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530171037-205
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Zyre ka nje siperfaqe prej 65m2 . Zyra ndodhet ne katin 0.
Organizohet ne nje korridor ne hyrje dhe dy ambjente pune.
Ndodhet ne nje zone shume te mire.
Mund te sherbeje edhe per aktivitete te ndryshme.
Per me shume informacion kontaktoni.

Karakteristikat

Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Office Manager Vizion - RE/MAX Vizion
Office Manager Vizion

Office Manager Vizion

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Office Manager Vizion

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso