Dyqan - Me Qira - Astir, Shqipëri


Ambient me qira tek Unaza e Re

 
[Qera Mujore]
Astir, Shqipëri
ID: 530171037-165
Sipërfaqja Truallit (m2)
90
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ambient me qira me vendodhje ne Astir.
Ambienti ka nje siperfaqe totale 90 m2 dhe 77.10 te brendshme.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruges kryesore.
Lokacioni e ben te pershtatshem per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme si psh Call center, zyra , klinike dentare etj

Per nje vizite ne prone kontaktoni konsulentin e RE/MAX Vizion.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Adelina Laci - RE/MAX Vizion
Adelina Laci

Adelina Laci

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Adelina Laci

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare