Apartament - Per Shitje - Kombinat, Shqipëri


Apartament ne shitje, Tek rruga Fabrika e Qelqit

Rruga.Fabrika Qelqit - Kombinat, Shqipëri
ID: 530171034-20
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
56.14
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament ne shitje 1+1, me vendodhje tek Rruga Fabrika e Qelqit, Tirane.
Apartamenti organizohet ne 1+1, me siperfaqe totale 56.14 m2.
Ndodhet ne katin e 2-te.
Disponon Certifikat Pronesie.
Per te planifikuar nje vizite ne prone, kontaktoni konsulenten e RE/MAX Vizion!
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Gledisa Brahimi - RE/MAX Vizion

DERGONI MESAZH

 
Gledisa Brahimi

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare