Zyrë - Me Qira - Brryli, Shqipëri


Zyre me qira ne Brryl!

 
[Qera Mujore]
Brryli, Shqipëri
ID: 530171032-75
Sipërfaqja Truallit (m2)
40
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet zyre me qira tek Rruga Kongresi i Manastirit ne Brryl, Tirane.
Siperfaqe totale 45 m2.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, shume prane rruges kryesore.
Eshte open space ka dhe nje tualet.
Eshte e shfrytezueshme per nje sere aktivitetesh.

Per me shume info, apo nje vizite ne prone me kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ina Myrta - RE/MAX Vizion
Ina Myrta

Ina Myrta

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Ina Myrta

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare