Apartament - Në Shitje - Astir, Shqipëri


APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE ASTIRI

Astir, Shqipëri
ID: 530171032-72
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
144.60
Sipërfaqe Neto (m²)
127.90
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament ne shitje 2+1+2 me vendodhje tek Astiri, Tirane.
Siperfaqja totale e apartamantit eshte 144 m2, dhe neto 127.90 m2.
Apartamenti organizohet kuzhina dhe dhoma e ndenjes, 2 dhoma gjumi,2 tualete(njëri me dritare), dhe ballkon.
Ndodhet ne katin e 7-te ( jo te fundit ) te nje pallati te ri me ashensdor, prane rruges kryesore
Orientimi jug-lindje, dhe shitet pjeserisht i mobiluar.
Apartameneti eshte i investuar ne detaje nga vete pronari, me parket druri, sistem UPS kur nuk ka energji elektrike, pajisje filtrimi per ujin,ndricim Vitrium, sistem kondicionimi Mitsubish, veshje e brendshme me lesh guri.
Apartamenti disponon Certifikate Pronesie.

Per te planifikuar nje vizite ne prone, jeni te lutur te me kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
I/e Mobiluar Pjesërisht
Ballkon
Jug-Lindje
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ina Myrta - RE/MAX Vizion
Ina Myrta

Ina Myrta

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Ina Myrta

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso