Apartament - Per Qira - Rruga e Elbasanit, Shqipëri


Apartament 1+1 me qira tek Rruga e Elbasanit

 
[Qera Mujore]
Rruga e Elbasanit, Shqipëri
REZERVUAR
ID: 530171032-27
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
66.10
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament 1+1 me qira, me vendodhje tek Rruga e Elbasanit.
Apartamenti eshte i organizuar ne 1+1 me siperfaqe 66.10 m2.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te mire-administruar.

Per te planifikuar nje vizite ne prone, kontaktoni konsulenten e RE/MAX VIZION!

Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ina Myrta - RE/MAX Vizion

DERGONI MESAZH

 
Ina Myrta

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare