Apartament - Per Shitje - Rruga e Kavajës, Shqipëri


APARTAMENT NE SHITJE TEK KOMPLEKSI STAR

Rruga e Kavajës, Shqipëri
ID: 530171032-16
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
109.73
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament ne shitje 2+1 tek Kompleksi "Star", prane rruges se Kavajes, ne nje ndertim te ri te sapo perfunduar.
Apartamenti organizohet ne 2+1+2 tualete, me siperfaqe totale 109,73 m2.
Ndodhet ne katin e 4-te banim.
Dyert, si edhe paisjet hidrosanitare do te vendosen nga pronari.
Disponon Kontrate Porosie.

Per te planiikuar nje vizite ne prone kontaktoni konsulenten e RE/MAX Vizion!

Karakteristikat

Ashensor
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ina Myrta - RE/MAX Vizion

DERGONI MESAZH

 
Ina Myrta

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare