Apartament - Në Shitje - Myslym Shyri, Shqipëri


APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK MYSLYM SHYRI!

Rruga Myslym Shyri - Myslym Shyri, Shqipëri
ID: 530171024-59
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
99.78
Viti i Ndërtimit
1992

Kati :
Kati 5
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament 2+1 ne shitje ne nje zone shume te kerkuar tek Myslym Shyri, me siperfaqe totale 99.78 m2
Apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje me nje kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone.
kati i 5-te ne nje pallat egzistues 6 kateshe dhe shitet pjeserisht i mobiluar.
Disponon certifikate pronesie.
Orientimi jug-lindje nga dhomat e gjumit dhe veri-perendim nga dhoma e ndenjes.

Per te planifikuar nje vizite ne prone, kontaktoni konsulentin e RE/MAX Vizion!

Karakteristikat

Me Hipotekë
I/e Mobiluar Pjesërisht
Ballkon
Jug-Lindje
Veri-Perëndim
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Esmeralda Porja - RE/MAX Vizion
Esmeralda Porja

Esmeralda Porja

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Esmeralda Porja

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare