Apartament - Në Shitje - 21 Dhjetori, Shqipëri


Apartament 2+1 ne shitje tek UET

Sali Butka - Mbrapa Europianit - 21 Dhjetori, Shqipëri
ID: 530171021-33
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
114
Sipërfaqe Neto (m²)
114
Viti i Ndërtimit
2005

Nr. i Kateve:
12
Kati :
Kati 7
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament 2+1 ne shitje tek Universiti Europian i Tiranes
Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje godine 12 kateshe
Shitet i mobiluar i cili eshte bashkohor
Siperfaqe neto 114m2
Orientimi Jug-Perendim

Per te planifikuar nje vizite ne prone kontaktoni me agjentin e RE/MAX VIZION

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Rejdi Alimema - RE/MAX Vizion
Rejdi Alimema

Rejdi Alimema

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Rejdi Alimema

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare