Dyqan - Në Shitje - Rruga e Kavajës, Shqipëri


DYQAN NE SHITJE TE RRUGA E KAVAJES

Rruga e Kavajës, Shqipëri
ID: 530171018-56
Sipërfaqe Neto (m²)
25.60
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet dyqan te Rruga e Kavajes.
Dyqani ka nje siperfaqe 25.6 m2 dhe ndodhet ne katin 0.
Mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme sepse pozicioni ku ndodhet e favorizon se tepermi.


Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Anilda Bibaj - RE/MAX Vizion
Anilda Bibaj

Anilda Bibaj

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Anilda Bibaj

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso