Apartament - Per Shitje - Rruga e Kavajës, Shqipëri


Apartament ne shitje, tek Rruga e Kavajes

Rruga e Kavajës, Shqipëri
ID: 530171018-25
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
113
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament ne shitje 2+1+2, me vendodhje tek Rruga e Kavajes, Tirane.
Apartamenti organizohet ne 2+1, me siperfaqe totale 113 m2.
Ndodhet ne katin e 3-te. Shitet totalisht i mobiluar.
Disponon Certifikate Pronesie.


Per te planifikuar nje vizite ne prone, kontaktoni konsulentin e RE/MAX Vizion ne numrin: 067 40 50 153Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Anilda Bibaj - RE/MAX Vizion

DERGONI MESAZH

 
Anilda Bibaj

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare