Apartament - Me Qira - Stacioni i Trenit, Shqipëri

APARTAMENT 3+1 PER QIRA TEK STACIONI I TRENIT

400 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Stacioni i Trenit, Shqipëri
ID: 530161018-127
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
125
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ofrohet apartament 3+1 per qira tek Stacioni i Trenit. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 me ashensor , ka nje siperfaqe prej 125 m2 dhe eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi , 1 ambjent ndenje dhe guzhine , 2 tualete dhe nje ballkon. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Darjen Begaj - RE/MAX Koncept 1
Darjen Begaj

Darjen Begaj

RE/MAX Koncept 1


DERGONI MESAZH

 
Darjen Begaj

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso