Apartament - Per Qira - Tirana e Re - Petronini, Shqipëri


Apartament me qira 2+1 prane "Shkolles Deshmoret e Lirise"

 
[Qera Mujore]
Margarita Tutulani - Shkolla Deshmoret e Lirise - Tirana e Re - Petronini, Shqipëri
ID: 530161017-86
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
85
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet apartament 2+1 me qira tek Shkolla Deshmoret e Lirise, me nje siperfaqe 85 m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim dhe kompozohet ne sallon, dy dhoma gjumi, tualet si dhe nje ballkon.
Orientimin e ka ne Perendim i cili ben te mundur nje ndricim natyral gjate dites.
Zona ne te cilen eshte pozicionuar apartamenti ofron nje sere facilitete si Shkolla,Kopshte, Universitete, stacion urbani etj.
NE CMIM NUK PERFSHIHET TATIMI NE BURIM (15%).

Karakteristikat

I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Antonio Kapshtica - RE/MAX Koncept 1

DERGONI MESAZH

 
Antonio Kapshtica

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare