Apartament - Per Qira - Liceu Artistik, Shqipëri


Apartament 2+1+1 post parkimi, i mobiluar, prane Liceut Artistik

 
[Qera Mujore]
Ismail Qemali - Liceu Artistik, Shqipëri
ID: 530161009-97
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
110
Sipërfaqe Neto (m²)
97
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri prane rruges kryesore tek Liceu Artistik.
Organizim shume i mire me dy dhoma gjumi, nje sallon te bollshem , pjesen e gatimit me vete , dy tualete dhe nje ballkon.
Apartamenti ka orientim veri perendim dhe shoqerohet nga drita e diellit pjesen me te madhe te dites.
Ofrohet totalisht i mobiluar.
Vendodhja ne nje nga zonat me te mira te Tiranes si edhe organizimi i bollshem jane vetem disa asete te ketij apartamenti.
Per me shume informacion na kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Garazh
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Taulant Fetah - RE/MAX Koncept 1

DERGONI MESAZH

 
Taulant Fetah

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare