Apartament - Per Qira - Tirana e Re - Stadiumi Dinamo, Shqipëri


Apartament 1+1 me qira tek Stadiumi Dinamo!

 
[Qera Mujore]
Stadiumi Dinamo - Stadiumi Dinamo - Tirana e Re - Stadiumi Dinamo, Shqipëri
Ndertim i Ri
Date Available: 12/09/2019
ID: 530161009-117
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
65
Sipërfaqe Neto (m²)
60
Viti i Ndërtimit
2018

Nr. i Kateve:
10
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet super apartament me qira ne nje nga vendodhjet me te mira te Tiranes,prane stadiumit Dinamo.Apartamenti organizohet ne dy ambjente pune kuzhina gatimit nje ballkon dhe nje tualet.Pallati eshte nga me cilesoret ne zone.Apartamenti eshte i investuar totalisht ne drejtim te ndricimit kondicioner cilesor.Vendodhja eshte aset pasi ndodhet ne nje zone ku aksesi me qendren eshte shume i afert.Cmimi eshte neto pa tatimin e perfshire.

Karakteristikat

Ashensor
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Taulant Fetah - RE/MAX Koncept 1

DERGONI MESAZH

 
Taulant Fetah

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare