Apartament - Per Shitje - Shkolla e Baletit - Tregu Elektrik, Shqipëri


Apartament ne shitje 3+1 tek Tregu Elektrik

Tregu Elektrik - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Tregu Elektrik, Shqipëri
REZERVUAR
Pallat i Vjeter
Date Available: 14/08/2019
ID: 530161009-111
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
80
Sipërfaqe Neto (m²)
80

Nr. i Kateve:
6
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet Apartament 3+1 midis Shkolles se Baletit dhe Tregut Elektrik.
Apartamenti eshte ne nje pallat ekzistues ne katin e trete te banimit. Organizohet ne 3 dhoma gjumi, gatimi me vete nje tualet me aspirim natyral dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i investuar se fundmi nga pronari.
Aksesi me rrugen eshte i afert si edhe zona te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.
Orientimi eshte lindje perendim e per rrjedhoje ka ndricim pjesen me te madhe te dites.
Apartamenti shitet i mobiluar.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Taulant Fetah - RE/MAX Koncept 1

DERGONI MESAZH

 
Taulant Fetah

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare