Apartament - Per Qira - Bulevardi Bajram Curri, Shqipëri


Apartament me qira 2+1 perballe Gjykates se Tiranes

 Qira Mujore
 
[Qera Mujore]
Gjykata e Tiranes - Blv. "Bajram Curri" - Bulevardi Bajram Curri, Shqipëri
Date Available: 05/04/2019
ID: 530161007-113
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
84
Sipërfaqja e Ndërtuar (m²)
84

Nr. i Kateve:
6
Kati :
Kati 4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament 2+1 ne Blv."Bajram Curri" prane Lulishtes " 1 Maj" perballe me Gjykaten e Tiranes. ne nje zone shume te qete dhe me vendodhje dhe aksese te shumta.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 6 katesh. Organizohet nga ambient ndenjieje, ambient i gatimit eshte me vete, dy dhoma gjumi, nje tualet, ballkon. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar, i shtruar me parket.
Mobilimi eshte i ri dhe modern.
Apartamenti ka sistem chiller per ngrohje/ftohje.
Per nje vizite ne prone kontaktoni .

Karakteristikat

Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Jug-Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Feim Zhupani - RE/MAX Koncept 1

DERGONI MESAZH

 
Feim Zhupani

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare